Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Ekip Teknik Klima & Beyaz Eşya Servisi olarak sektör içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
 

Ekip Teknik Klima & Beyaz Eşya Servisi olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
 
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
 
 
Misyonumuz;
 

Ekip Teknik Klima & Beyaz Eşya Servisi olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 
Vizyonumuz;
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

antalya muratpaşa fırın ocak tamiri,antalya muratpaşa çamaşır makinası tamiri,antalya muratpaşa bulaşık makinası tamiri,antalya muratpaşa klima montajı yapan firmalar,antalya muratpaşa buzdolabı tamiri yapanlar,antalya muratpaşa klima yedek parça,antalya muratpaşa klima arıza servisi,antalya muratpaşa klima tamir servisi,antalya muratpaşa beyaz eşya tamir servisi,antalya muratpaşa beyaz eşya arıza servisi,antalya muratpaşa klima teknik servis,antalya muratpaşa beyaz eşya teknik servis,muratpaşa klima montajı yapan firmalar,muratpaşa buzdolabı tamiri yapanlar,muratpaşa bulaşık makinası tamiri,muratpaşa çamaşır makinası tamiri,muratpaşa fırın ocak tamiri,muratpaşa klima yedek parça,muratpaşa klima tamir servisi,muratpaşa klima arıza servisi,muratpaşa beyaz eşya tamir servisi,muratpaşa beyaz eşya arıza servisi,muratpaşa beyaz eşya teknik servis,muratpaşa klima teknik servis,antalya fırın ocak tamiri,antalya çamaşır makinası tamiri,antalya bulaşık makinası tamiri,antalya klima montajı yapan firmalar,antalya buzdolabı tamiri yapanlar,antalya klima yedek parça,antalya klima arıza servisi,antalya klima tamir servisi,antalya beyaz eşya tamir servisi,antalya beyaz eşya arıza servisi,antalya klima teknik servis,antalya beyaz eşya teknik servis,klima montajı yapan firmalar,buzdolabı tamiri yapanlar,bulaşık makinası tamiri,çamaşır makinası tamiri,fırın ocak tamiri,klima yedek parça,klima tamir servisi,klima arıza servisi,beyaz eşya tamir servisi,beyaz eşya arıza servisi,beyaz eşya teknik servis,klima teknik servis,

 

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014